Webkon Bilişim

Webkon Bilişim

Webkon Bilişim, 2011 yılında Konya'da kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bilişim hizmeti vermektedir. Bilgisayar/Laptop satışı ve teknik desteği, internet güvenlik yazımları ve cihazlarının satışı kurulumu ve desteği, web ile ilgili alan adı tescili barındırma tasarım ve mail hizmetleri, sunucu ve terminal kurulumları, ağ yönetim hizmetleri yaptığımız işlerin başında gelmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Bütünleşik Hizmet Çözümleri

Webkon Bilişim olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A'dan Z'ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı, domain tescil ve hosting hizmeti gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

En Yeni Doğru Teknoloji

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmak.

  • WEBKON BİLİŞİM

Adres

NİŞANTAŞ MH. DEMİRYOLU CD. NO:58/1
SELÇUKLU / KONYA

Telefon

E-Mail

info@webkonbilisim.com