Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall

Sizin Gibi Düşünen Bir Güvenlik Duvarı

Sophos XG güvenlik duvarı, tamamen yeni kontrol merkeziyle ağınızda bulunan kullanıcı ve uygulamalar için eşsiz bir görünürlük sağlar. Cihaz üzerinde bulunan zengin raporlama seçenekleriyle ve Sophos iView eklentisiyle çok sayıda güvenlik duvarınız için merkezi raporlama sunar.

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız özelliklerle

  • Ağ, kablosuz bağlantı, IPS, VPN, web, uygulama, e-posta ve web uygulama güvenlik duvarı teknolojileri için eksiksiz koruma paketi
  • Zararlı yazılım bulaşmış olan cihazlarınız temizlenene kadar bu cihazları tanımlar ve ağınızdan otomatik olarak izole eder
  • Kullanıcı ve uygulamaların yarattığı risk seviyesini trafik ışığı şeklindeki belirteçler ve zengin raporlama seçenekleri ile belirterek eşi benzeri görülmemiş görünürlük sunar
  • Bütünleşik ilke yönetimi, ilkelerinizi daha güçlü ve kurallarınızı daha kolay ayarlanabilir ve içgüdüsel hale getirir
  • Her seviyede bütçeye göre sektöründeki en iyi performansı FastPath teknolojisi ile sağlar.
  •  
Cihaz İçinde Gezinme
 
Menü tasarımı mantıksal olarak düzenlenmiştir ve sistem içindeki her yere kolayca erişebilmenizi sağlar. Bu yeni tasarım sayesinde istediğiniz yere ikiden fazla tıklama yapmadan ulaşabilirsiniz.
Cihaz içinde kolay gezinti size görüntüleme ve analiz araçlarının yanında, tüm koruma ve ilke ayarları, güvenlik duvarı yapılandırma ayarları ve sistem ayarlarınıza kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.
 
 Control Center Sophos 
 

Otomatik Tepkime

Sophos XG güvenlik duvarı ağınız üzerinde bulunan zararlı yazılım kaynağını bulan ve ağınızda bulunan zararlı yazılım bulaşmış cihazı diğer kaynaklara erişimini kısıtlayan tek çözüm üreticisidir. Bu özelliği Sophos Security Heartbeat teknolojisi ile sizlere sunar ve Sophos endpoint ve güvenlik duvarı arasındaki durumu sizlerle paylaşır.
 
Ağ Durumunuzu Görüntüleyin

XG Güvenlik duvar sadece ağ aktivitenizi görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda endpoint cihazlarınızın durumunu da gözden geçirerek tüm ağınızla ilgili bilgiyi size sürekli görünürlükle sağlar.

Zararlı Yazılım Bulaşmış Olan Sisteminizi Tanımlayın

XG güvenlik duvarı tehlike arz eden cihazlarınızı IP adresi, kullanıcı, işlem gibi bilgileri içerecek şekilde size bildirir, bu sayede sizi bu bilgileri arayıp durmaktan kurtarır.

Zararlı Yazılım Bulaşmış Cihazları Otomatik Olarak İzole Edin

XG güvenlik duvarı firewall kurallarınızla cihazlarınızı entegre olarak takip eder, bu sayede zararlı yazılım bulaşmış olan cihazlarınız temizlenmeden hassas olan ağ kaynaklarınıza erişimi otomatik olarak kısıtlar.

Daha da iyi bir koruma ve destek için bizimle irtibata geçin.

  • WEBKON BİLİŞİM

Adres

NİŞANTAŞ MH. DEMİRYOLU CD. NO:58/1
SELÇUKLU / KONYA

Telefon

E-Mail

info@webkonbilisim.com