Sophos EndPoint Intercept X

Sophos EndPoint Intercept X

Intercept X Advanced endpoint koruması konusunda analiz yapan kurum ve kuruluşların bağımsız test ve analiz raporlarında en yüksek puanı alan koruma ürünü olmuştur. Bu konuda çalışma yapan kurum ve kuruluşlar bu çözümün hizmeti konusunda hemfikirdir. Deep learning ve endpoint detection and response gibi teknolojinin son harikası olan çözümleri bir arada barındırarak zararlı yazılım, sistem açığı üzerinden yetkisiz erişim ve fidye yazılımlarına karşı Intercept X rakipsiz bir koruma sağlar.

Geniş kapsamlı saldırıları durdurmak için Sophos Intercept X sadece tek bir koruma yöntemini kullanmak yerine derinlemesine koruma yaklaşımını kullanarak rakipsiz bir çözüm sunar. “Artı Çözüm” olarak nitelendirilen bu ürün, geleneksel ve modern teknikleri bir potada eritmektedir. Intercept X sektöründe en yüksek değerlendirme puanını alan zararlı yazılım tespit teknolojisi ve bütünleşik endpoint tespit ve müdahale (EDR) teknolojisini bir arada barındırır. ehdit korumanızı benzersiz bir seviyeye getirin. Intercept X ile bütünleşik olarak çalışan yapay zeka, bir deep learning nöral ağıdır. Makine öğrenimininin ileri seviyesi olan bu teknoloji bilinen ve bilinmeyen zararlı yazılımları bir imza tabanına ihtiyaç duymadan tespit edebilir. Deep learning, Intercept X’i daha akıllı, daha ölçeklenebilir ve geleneksel yöntemlerle çalışan antivirüsler veya imza tabanı tespitiyle çalışan çözümlere göre daha yüksek performans verir.

Öne Çıkan Özellikler

Anti-malware, HIPS, kötücül trafik tespiti ve fazlasını kapsayan yenilikçi koruma
Kapsamlı politika uygulaması için web, uygulama, cihaz ve veri kontrolü
Kullanıcılar şirket ağında olsunlar veya olmasınlar uç noktaya uygulanan web filtresi
Eski sistemlerde bile şimşek hızında performans
Basit ve merkezi yönetim
Bulut bazlı veya yerinde yönetim tercihleriyle esnek kullanım
Opsiyonel mobil cihaz yönetimi ve güvenliği

Yenilikçi Koruma

Sophos Uç Nokta Koruması bilinen kötü niyetli yazılımların imza bazlı olarak önlenmesinin ötesine geçer. SophosLabs'ın gerçek zamanlı tehdit istihbaratı kullanarak şüpheli davranışları ve faaliyetleri ilişkilendirir. Uç noktalarınızın ve verilerinizin korunması için kötü niyetli URL'lerden web suistimal koduna, beklenmedik sistem değişikliklerinden komuta kontrol trafiğine kadar noktaları birleştiriyoruz. Sonuç; daha az sayıda enfekte bilgisayar ve hedeflenmiş saldırılara ve veri ihlallerine karşı daha iyi koruma.

Tam Kontrol

Uç nokta aracı ve yönetim konsolu ile mükemmel entegrasyon sayesinde web, uygulama, cihaz ve veri politikalarınızı kolayca uygulayın.
Web Kontrolü : Kurumsal ağ içinde ve dışında uygulanan kategori bazlı web filtrelemesi
Uygulama Kontrolü : Kategori veya isim bazlı olarak uygulamaların “işaretle ve tıkla” şeklinde engellenmesi
Cihaz Kontrolü : Taşınabilir medya ve mobil cihazlara yönetim erişimi
Veri Kontrolü : Önceden hazırlanmış veya özelleştirilmiş kurallar kullanarak veri kaybı önleme (DLP)

Lightning Performance

Sophos Uç Nokta Koruması en iyi performans için sürekli geliştirilmektedir. Bu hafif tasarımlı araç kullanıcıları yavaşlatmadan güvenliklerini sağlamaktadır. Koruma güncellemeleri küçüktür (genellikle 30 KB'ın altında) ve dolayısıyla ağınızda ve uç noktalarımızda güncellemeler kolayca uygulanır.

Sofistike Basitlik

En sevdiğiniz akıllı telefon veya web uygulaması gibi, Sophos Uç Nokta Koruması sofistike bir işlevsellik ve basit sezgisel kullanıcı deneyimi sağlar. Hızlı ve kolay kullanım, dengelenmiş varsayılan politikalar ve otomatik HIPS konfigürasyonu, her şeyi farklı yapışımızın yalnızca birkaç örneği.

Esnek Lisanslama ve Kullanım

Bulut veya yerinde yönetimi seçimi; hangisi işinize en uygunsa. Sophos Bulutu Web tabanlı bir konsol ve kullanıcıları çeşitli cihazlarda ve platformlarda takip eden politikalar sunar. Çözüm seçeneğimiz size yönetim altyapınız üzerinde tam bir kontrol sağlar. Her ikisi de sıra dışı bir performans ve koruma sağlar ve cihaz başına değil kullanıcı başına lisanslanır.

Lisanslama Seçenekleri

 

Daha da iyi bir koruma ve destek için bizimle irtibata geçin.

  • WEBKON BİLİŞİM

Adres

NİŞANTAŞ MH. DEMİRYOLU CD. NO:58/1
SELÇUKLU / KONYA

Telefon

E-Mail

info@webkonbilisim.com