Sophos Intercept X

Intercept X

Yeni nesil izinsiz erişimi ile fidye yazılımlarını engelleyen ve kök neden analizi sunar.

Yeni nesil izinsiz erişimi ile fidye yazılımlarını engelleyen ve kök neden analizi sunan Sophos Intercept X, size tam ve katmanlı koruma sağlamak üzere, mevcut endpoint güvenliğinizin üzerine, eksiksiz, katmanlı ve yeni nesil imza tabansız bir teknoloji ekliyor.

Öne Çıkan Özellikler

İzin erişimlerekarşı sıfır gün (zero-day) savunması
Fidye yazılımlarınakarşı CrytoGuard teknolojisi
Kök Neden Analizi
Sophos Clean ile izi kalan kötü amaçlı yazılımların temizliği
Mevcut antivirüsünüzün kapsamını genişletir

Yeni Nesil Endpoint Korumanızı Oluşturun

Basitçe dosya tarama günleri artık geride kaldı. Şimdiki hedefiniz, tehditlerin cihazlarınıza ulaşmasını engellemek, çalışmadan önce onları durdurmak, önleyici yöntemlerin by-pass edilmesi durumunda tespit etmek ve sadece kötü amaçlı yazılımları temizlemek değil, ayrıca endpointlerde yaptıkları her şeyi analizi etmek ve geriye almaktır.
Sophos Intercept X, size özel yeni nesil endpoint güvenlik çözümünüzü oluşturmanıza olanak- sağlayan, çok katmanlı teknolojikullanır.

Savunmasız Yazılımınızı Koruyun

zinsiz erişimi engelleyen teknolojisi, pek çok kötü amaçlı yazılımın iletim tekniğini tanıyıp, bloke ederek, bu sayede bilinmeyen tehditlere ve sıfır gün açıklarına karşı uç noktalarınızı koruyarak, daha sorun oluşmadan tehditleri durdurur.

Etkin Fidye Yazılımı Tespiti

CryptoGuard teknolojisi, iş üzerinde olan fidye yazılımını durdurmak üzere, anlık kötü amaçlı veri şifreleme işlemlerini tespit eder. Güvenilen dosyalar ya da işlemler istismar edilse ya da çalınsa bile, Sophos Endpoint Protection, kullanıcılarla ya da BT destek personeli ile hiçbir etkileşime girmeden, bunları durdurur ve geri alır. CryptoGuard, belgeleriniz ve diğer dosyalarınızı değiştirmeye çalışan uzaktaki bilgisayarlarınız ve yerel işlemlerinizin izini takip eder ve dosya sistemi düzeyinde sessizce çalışır.

Kök Neden Analizi

Kötü amaçlı yazılım belirlenmesi ile onun izole edilmesi ve ortadan kaldırılması, göz önündeki sorunu çözer. Ancak, ortadan kaldırılmadan önce kötü amaçlı yazılımın ne yaptığını ve ilk başta nasıl sızdığını gerçekten biliyor musunuz? Kök neden analizi, tespite konu olan tüm olayları size gösterir. Kötü amaçlı yazılımın hangi dosyaları, işlemleri ve kayıt defteri anahtarlarını etkilediğini anlayabilir ve zamanı geri sarmak için ileri düzey sistem temizliğini etkinleştirebilirsin.

Standart Güvenliğinize Yeni Nesil Koruma Ekleyin

Sophos Intercept X, standart ürünlerin eksik bıraktığı güçlü, yeni nesil izin erişim araçlarını ve fidye yazılımlarını engelleyerek, mevcut kötü amaçlı yazılım karşıtı ve antivirüs uygulamalarına karşı güvenlik önlemlerinizi tamamlar. Klasik çözümlerin bloke etmediği saldırı kollarını ortadan kaldırarak, Sophos Intercept X, güvenlik duruşunuzu sağlamlaştırmaya ve esnekliğinizi arttırmanıza yardımcı olur.

Yönetim ve Kurulumu Basitleştirin

Sophos Central’dan güvenliğinizi yönetmek, uç nokta- larınızı güvene almak için artık sunuculara kurulum ve konumlandırma yapmak zorunda kallmayacağınız anlamına gelir. Sophos Central, ilk günden itibaren en etkin korumayı elde etmenizi garantilemek üzere, varsayılan ilkeler ve tavsiye edilen yapılandırmaları sağlar.

Teknik Özellikler

Sophos Intercept X, Windows 7 ve üstü, 32 ve 64-bit işletim sistemlerini destekler. İzinsiz erişim, fidye yazılımlarına karşı koruma ve kök neden analizini ekleyerek, Sophos Endpoint Protection ya da üçüncü parti bir Endpoint ve AntiVirüs ürünleri- yle birlikte çalışabilir.

Daha da iyi bir koruma ve destek için bizimle irtibata geçin.

  • WEBKON BİLİŞİM

Adres

NİŞANTAŞ MH. DEMİRYOLU CD. NO:58/1
SELÇUKLU / KONYA

Telefon

E-Mail

info@webkonbilisim.com